راهنما
1- در قسمت مطالب آموزشی شما قادر به مشاهده و دریافت فایل های آموزشی از قبیل گرامر و مکالمه و .... می باشید. زمانی که کاربر گزینه مشاهده را روی هر محصول کلیک میکند به چهار گزینه مواجه میشود گزینه اول گالری عکس میباشد که تصاویر مربوط به محصول در آن نمایش داده میشود ، گزینه دوم گالری فیلم میباشد که ویدئو های مربوط به هر محصول در آن نمایش داده میشود ، گزینه سوم گالری موسیقی میباشد که فایل های mp3  مخصوص هر محصول در آن نمایش داده خواهد شد و گزینه آخر فایل اصلی میباشد که با کلیک کردن روی آن میتوانید محصول مورد نظر را دانلود کنید.
زبان آموزان محترم میتوانند گرامر های طبقه بندی شده را به صورت درس به درس مطالعه کنند و سپس در بخش آزمون به امتحان مربوطه پاسخ دهند و امتیاز های خود را در سبد امتیاز شخصی افزایش دهند . این افزایش امتیاز در قرعه کشی هفتگی و ماهانه موثر می باشد .

2- در قسمت اتاق مکامه با دو زیر مجموعه مواجه میشوید. در بخش مکالمات طبقه بندی شده شما با مکالمه های طبقه بندی شده از جمله ( هتل ، فرودگاه ، ویزا ، رستوران و .....) مواجه خواهید شد که مهارت گفتار شما را در شرایط مختلف به چالش می کشد. در قسمت تالار گفت و گو شما با توجه  به دانش زبان خود ، سطح متناسب را انتخاب کرده و با افراد هم گروهی شروع به گفت و گو خواهید کرد . هدف از طراحی اتاق مکامه تقویت مهارت گفتار میباشد چراکه اکثر زبان آموزان با مشکل گفتار دست و چنجه نرم میکنند.

3-